19
Napísal dňa 10. marec 2013 ShepardSVK do ALFA
 
 

Rozdávačka pozvánok do alfa verzie!

Rozdávame pozvánky do alfy
Rozdávame pozvánky do alfy

steamVzhľadom na to, že máme k dispozícií určitý počet Steam kódov do Alfa Lite verzie, rozhodli sme sa zorganizovať menšiu rozdávačku týchto pozvánok. Nevieme zatiaľ ich presný počet, takže 14.3. buďte v strehu, kto prv príde ten prv melie – to je jediné pravidlo. Záujemcovia nech píšu do komentárov v danom článku v deň keď budú kódy sprístupnené, teda vo štvrtok 14.3.2013. Upozorňujeme, že je potrebné mať STEAM účet!

Záujemcovia nech píšu do komentárov v danom článku v deň keď budú kódy sprístupnené, teda vo štvrtok 14.3.2013.

Lite verzia Alfy obsahuje ostrov Stratis, 8 vozidiel, 12 zbraní, 4 SP misie a orezaný editor misií. V Lite verzii nieje prístupný Multiplayer a podpora modov, ale na vyskúšanie samotnej hry ( v alfa verzii ) pred prípadnou kúpou bude plne postačovať.

 

Ak sa vám páčil tento článok, resp. sa vám páči celá naša stránka skúste napísať komentár pod článkom a ohodnotiť tento článok. Takisto nás nájdete na Facebooku a Twitteri kde môžete sledovať novinky a informácie priamo z diania okolo Army 3 a všetkého čo s tým súvisí. Ak by ste si cheli s nami zahrať môžete nás nájsť na našom  TS3 LAMA serveri. Bližšie informácie o portále nájdete na tomto  odkaze.

Rozdávačka pozvánok do alfa verzie! 5.00/5 (100.00%) 1 hlas


ShepardSVK

 
ShepardSVK
Veterán Operácie Flashpoint a ArmA 2.