97
Napísal dňa 14. marec 2013 ShepardSVK do ALFA
 
 

Rozdávačka práve začína /ukončené/

1. kolo rozdávania pozvánok ukončené
1. kolo rozdávania pozvánok ukončené

ATUALIZÁCIANa dnes s rozdávačkou končíme! Naneštastie kľúče od Bohemia Interactive budú vonku až o pár dní. Samozrejme vtedy budeme s rozdávaním kódov pokračovať. Nateraz budeme radi, ak sa šťastlivci, ktorým sa kľúče ušli podelia s ostatnými. Rovnako sa nezabudnite s nami podeliť o vaše dojmy z hry.

Tak ako sme sľúbili, tak aj plníme. Ak si chcete vyskúšať hratelnú verziu ArmA III v jej alfa štádiu, máte teraz možnosť dostať sa aspoň k Alpha lite verzii, ktorej obsah si môžete pozrieť aj tu. Jediné čo treba spraviť, je napísať do komentárov názov vášho Steam účtu, cez ktorý je hra distribuovaná a pre istotu uveďte aj nejaký aktívny mail (ideálne mail viazaný na Steam účet) – nie nejaký kôš na spam. Len pripomínam, že každý dostane ešte jednu pozvánku, ktorú bude môcť poslať komukoľvek, napríklad rovno niekomu, kto si o ňu napíše sem. V takom prípade by sme boli radi, aby ste si to vybavili v komentároch tu u nás, aby sme zreteľne vedeli kto už kód má. Stále sa však ešte snažíme zaistiť ďalšie kódy, sme ohľadom toho v kontakte aj s Bohemia Interactive takže veríme že dopyt bude čo najskôr uspokojený.

Jediné čo treba spraviť, je napísať do komentárov názov vášho Steam účtu, cez ktorý je hra distribuovaná a pre istotu uveďte aj nejaký aktívny mail (ideálne mail viazaný na Steam účet) – nie nejaký kôš na spam.

Páči sa vám náš web a chceli by ste sa pridať k nám a pomôcť nám s písaním článkov, prevádzkou týchto stránok? Alebo by ste sa chceli podeliť len o svoje dojmy z hry, pochváliť sa svojimi videami z hry alebo screenshotmi? Môžete nás kontaktovať mailom na redakcia@arma3.sk.

Rozdávačka práve začína /ukončené/ 4.44/5 (88.89%) 9 hlasov


ShepardSVK

 
ShepardSVK
Veterán Operácie Flashpoint a ArmA 2.