296
Napísal dňa 20. marec 2013 ShepardSVK do NOVINKY
 
 

Rozdávanie pozvánok časť druhá

rozdavanie-kodov2
rozdavanie-kodov2

Po týždni znova rozbiehame rozdávačku kódov do ArmA III Alfa LITE. Lite verzia Alfy obsahuje ostrov Stratis, 8 vozidiel, 12 zbraní, 4 SP misie a orezaný editor misií. V Lite verzii nie je prístupný Multiplayer a podpora modov, ale na vyskúšanie samotnej Alfa verzie, pred prípadnou kúpou jedného z balíčkov bude plne postačovať. Pripomínam, že každý kto dostane kód, obdrží jeden ďalší, ktorý bude môcť darovať niekomu. Takže ak máte záujem o steam kód alpha lite Arma 3, jednoducho napíšte svoju e-mailovú adresu do komentárov. Následne v čo najkratšom čase obdržíte svoj kód, pomocou ktorého si hru aktivujete na svojom Steam účte.

Týmto by som chcel za celý tím redakcie ARMA3.sk poďakovať spoločnosti Bohemia Interactive, ale hlavne PR manažérovi Korneel van ‘t Land, za podporu nášho webu či už poskytnutím voľných kódov pre našu komunitu alebo zaradením do press databázy, vďaka čomu vám budeme môcť prinášať tie najčerstvejšie informácie z diania okolo BI a ich hier.

Môžete nás informovať prostredníctvom komentára alebo mailom, či vám kód fungoval, prípadne nám môžete neskôr napísať svoje dojmy z alfa lite verzie hry s čím ste boli spokojní a naopak s čím ste neboli spokojní. Nezabúdajte takisto na to, že hra je stále v alfa štádiu a teda nemá podobu finálnej verzie a samozrejme môže obsahovať rôzne chyby. Taktiež doporučujeme nahlásiť chyby na ktoré narazíte počas hrania alfy na bugtracker. Cheme predsa aby hra vyšla v plnej verzii bez chýb prípadne s čo najmenším počtom chýb.

AKTUALIZÁCIA: Ak od nás obdržíte mailom kód Arma 3 Alpha Lite, alebo si ho získate z iného zdroja, je potrebné tento kód aktivovať na steame. V hornom menu steamu si vyberiete Games (Hry) – Activate product on steam (Aktivovať produkt na steame – a tam podom vložíte obdržaný kód a po aktivácii si stiahnete Lite verziu hry Arma 3 alpha (cca 5,4 GB).

Aktivácia hry na steame

Páči sa vám náš web a chceli by ste sa pridať k nám a pomôcť nám s písaním článkov, prevádzkou týchto stránok? Alebo by ste sa chceli podeliť len o svoje dojmy z hry, pochváliť sa svojimi videami z hry alebo screenshotmi? Môžete nás kontaktovať mailom na redakcia@arma3.sk.

Rozdávanie pozvánok časť druhá 4.14/5 (82.86%) 7 hlasov


ShepardSVK

 
ShepardSVK
Veterán Operácie Flashpoint a ArmA 2.