komunitný informačný blog

 
 

O ARMA III portále

ARMA3.sk

je informačný portál, ktorý sa venuje hrám od firmy Bohemia Interactive a všetkému čo s tým súvisí. Budeme sa snažiť informovať vás o dianí vo svete ARMA. Nájdete nás ako na Facebooku tak aj na Twitteri a Google+ a takisto máme svoj YouTube kanál, kde vám budeme prinášať videá z ARMA “univerza”.

Vitajte na www.arma3.sk! Na tejto stránke sa budeme venovať dianiu predovšetkým okolo najnovšieho dielu zo série ARMA ale aj ďalším počinom od Bohemia Interactive Studios či Bohemia Interactive Simulations, prípadne hrám s podobným zameraním.

Budeme prinášať aktuálne informácie z diania okolo hry pred a predovšetkým po jej vydaní. Venovať sa budeme novinkám, módom a ich testovaniu, tiež si tu nájdete tipy na užívateľské misie, tweaky či rôzne vylepšenia. Rovnako by sme boli radi, keby sa tento portál stal základňou slovenských a českých hráčov A3 pre organizovanie multiplayerových podujatí. Redaktori tohoto portálu sú aktívnymi hráčmi ArmA 2 a jej modov, spolu tvoríme LAMA team, v mene ktorého sa zúčastňujeme rôznych multiplayerových eventov. V súčasnej dobe napríklad sme účastníkmi podujatia s názvom ULTRA liga.

Dúfam že sa na týchto stránkach budeme v čo najväčšom množstve stretávať. Poprajme teda Arme3 čo najmenej bugov a vysoké fps v multiplayeri.

Ak si chcete zahrať občas s nami, môžete sa kľudne pridať. Máme svoj vlastný TS3 server a okrem toho sme spustili aj “herný” Arma 3 server, ktorý beží na stabilnej verzii. Cez deň býva spustený bez modov ako “vanilla” a odomknutý. Pokiaľ sa hrávajú nejaké eventy, ktoré bývajú dopredu ohlásené či už na Facebooku alebo prostredníctvom iných “spravodajských a mediálnych kanálov”, tak server je samozrejme zamknutý.

A pokiaľ hrávame ( vždy navečer okolo 20:00 ) len tak pre zábavu, tak nás nájdete na našom TS3 serveri v kanáli Arma III a kľudne sa môžete pridať. Poslednú dobu sme prišli na chuť ACRE a preto vždy používame pri hraní tento mód spolu s inými. Pre jednoduchšie pripojenie na náš server sme vytvorili aj svoj vlastný repozitár, ktorý vám automaticky stiahne celý balík modov potrebných pre pripojenie. Je ale potrebný na to program PLAY WITH SIX.

LAMA PWS repo

Nebojte sa prísť na náš Teamspeak server. Okrem Army 3 hrávame občas ešte DayZ, Armu 2 alebo iné hry na aké máme práve náladu.

LAMA TS3 TeamSpeak Viewer

Takisto nás nájdete na steame v skupine Czech|Slovak ArmA Community – skupina hráčov z Čiech a Slovenska, do ktorej sa môžete pridať aj vy.

Czech|Slovak ArmA community

Andy230

steam-Andy230

 ShepardSVK

steam-ShepardSVK

16cmfan/Filip

steam-Filip

Belco

steam-Belco

*Po kliknutí na “steamsig” (obázok) sa vám automaticky pridá uvedený človek medzi priateľov na steame, resp. mu odošlete požiadavku o zaradenie do zoznamu priateľov